Włącz kolor Wyłącz kolor

Gold Pixel – studio projektowe

Marka Gold Pixel

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć markę Gold Pixel  pod jednoosobową działalnością gospodarczą we wrześniu 2016 roku, z kolei w 2020 roku utworzyliśmy Spółkę Gold Pixel. Przez wiele lat współpracowaliśmy z różnymi agencjami jako podwykonawcy i zdobywaliśmy bezcenne doświadczenie na poziomie twórczym jak i roboczym. Nauczyliśmy się słuchać i umiejętnie doradzać. Naszą podstawą jest wiedza, nadmiar pasji, kreatywność i gotowość do tworzenia kolejnych niezwykłych projektów. Jesteśmy ekipą zapaleńców o łagodnym podejściu, ale również jesteśmy skupionymi profesjonalistami o dużej sile rażenia? Znajdziesz tutaj wykonawców najnowocześniejszej strony internetowej, rewelacyjnego logotypu lub nietuzinkowej ulotki. Dlatego bez żadnych kompleksów polecamy siebie!

Dlaczego Gold Pixel?

Przede wszystkim oferujemy serce, ponieważ wkładamy je we wszystkie nasze dopracowane pixele i kropka. Podobno dobrego grafika można poznać nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy? W Gold Pixel są murowane podstawy:

 1. Każdy projekt którego się podejmujemy, doprowadzamy do końca.
 2. Nie używamy szablonów, projektujemy wszystko na miarę Twoich potrzeb.
 3. Jeżeli nie wiesz jakie są Twoje potrzeby, nie martw się! My wiemy.
 4. Nasze projekty są tak dobrze dopracowane, że z przyjemnością możemy się nimi pochwalić.
 5. Umiemy słuchać, ale również konstruktywnie doradzać i precyzyjnie argumentować.
 6. Twój projekt jest Twoją własnością, więc otrzymasz jego prawa autorskie.
 7. Dostaniesz gwarancję na poprawne działanie Twojej aplikacji / strony internetowej.
 8. Projektujemy, wdrażamy i zawsze dajemy od siebie więcej.
 9. Drukujemy i dostarczamy pod wskazany adres.
 10. Służymy pomocą i radą nawet po zakończeniu projektu.

Nasza misja

Nie stosujemy szablonowych rozwiązań, każda strona lub sklep internetowy, który został przez nas stworzony jest unikalny, dzięki czemu wiemy że dołożyliśmy wszelkich starań, aby Internet był lepszym miejscem. Wśród naszej konkurencji jest mnóstwo ofert tzw. ?szybkich stron internetowych?, w Gold Pixel wierzymy że można więcej i lepiej. Wszystkie projekty graficzne traktujemy bardzo poważnie, ponieważ dla nas najważniejszy jest każdy pixel. Naszą misją i miejscem na rynku jest najwyższej jakości usługa za rozsądne pieniądze.

Gold Pixel i środowisko

Charakter działalności naszej firmy nie powoduje powstawania dużej ilości odpadów i zanieczyszczeń. Wierzymy jednak, że dbanie o przyszłość naszej planety jest również naszą powinnością. Dlatego dokumenty projektowe przechowujemy i używamy w wersji elektronicznej oraz ograniczamy do minimum materiały drukowane. Segregujemy odpadki, wyłączamy światło, a jeżeli już go potrzebujemy to używamy wyłącznie żarówek energooszczędnych. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt o niskim poborze energii i staramy się minimalizować potrzebne zasoby, ponieważ środowisko naturalne nie jest nam obojętne.

Rozwój Gold Pixel

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie tworzenia aplikacji sieciowych, technologii projektowych, marketingu i reklamy, ale rozwój IT jest bardzo dynamiczny więc staramy się nadążać za wszelkimi nowościami. Prowadzimy z powodzeniem odwieczną walkę o wiedzę, więc możemy Cię zapewnić, że otrzymasz od nas usługę opartą na najnowocześniejszych rozwiązaniach.

Rozwój to nie tylko nowa wiedza, ale również dbałość o markę Gold Pixel. Wierzymy, że nasze miejsce jest tu, gdzie teraz jesteśmy: oferujemy szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Naszą pracę wykonujemy zdalnie, ale mamy również biuro w naszym pięknym mieście, w Tychach.

Wpadnij na kawę

Ul. Fabryczna 12
43-100 Tychy

Czynne w dni robocze: 09:00 ? 17:00

Tel.: 600 380 046
Mail: biuro@goldpixel.net

Zobacz co możesz zyskać

 • projekt profesjonalnego logotypu gratis
 • projekt dwustronnych wizytówek gratis
 • wydruk i dostawa 500szt dwustronnych wizytówek gratis
 • darmowe zdjęcia stockowe do projektu
 • domena TwojaNazwa.pl na pierwszy rok gratis
 • niezawodny serwer na pierwszy rok gratis
 • nielimitowana ilość skrzynek pocztowych bez reklam
 • zarządzanie wszystkimi usługami online

Do każdego projektu strony lub sklepu internetowego

Zobacz co możesz zyskać
Copyright 2023 goldpixel.net Regulamin Serwisu | Polityka prywatności