Włącz kolor Wyłącz kolor

Kontakt

Informacje kontaktowe


W Gold Pixel wykonujemy zlecenia z całego świata, a naszym jedynym ograniczeniem jest sieć internet. Na podstronie kontakt znajdziesz wszelkie mechanizmy komunikacji z nami. Jeżeli jesteś z innego kraju lub kontynentu, to dla nas żaden problem. Twoją stronę zaprojektujemy i wdrożymy niezależnie od miejsca Twojego pobytu. Zapraszamy do kontaktu. Na zapytania ofertowe odpowiadamy najszybciej jak to możliwe, a najpóźniej na drugi dzień roboczy.

 

Tel. +48 600 380 046 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 18:00

 

Na terenie miast: Tychy, Mikołów, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec oraz w ich okolicach istnieje możliwość spotkania osobistego, ale najczęściej rozmowy projektowe wykonujemy zdalnie. Potrafimy Cię wysłuchać, dzięki temu wspólnie zrobimy świetny projekt!

 

Dane identyfikacyjne
GOLD PIXEL Marzena Wandachowicz
Al. Niepodległości 200/95
43-100 Tychy, Polska
NIP: PL6342629098
REGON: 365299750

Napisz do nas„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez GOLD PIXEL Marzena Wandachowicz Al. Niepodległości 200/95 43-100 Tychy, Polska NIP: PL6342629098, w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.”

*Pola obowiązkowe

Formularz projektowy BRIEF


Brief jest to mechanizm precyzyjnego zapytania ofertowego. Wypełnienie tego formularza jest dobrowolne, a większość pól można pominąć. Zwróć jednak uwagę na to, że udzielenie szczegółowych informacji umożliwi nam przedstawienie konkretnej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.


Osoba kontaktowa*

Imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Stanowisko


Informacje o firmie*


Konkurencja


Klienci


Projekt


Cele


Budżet


Harmonogram

Dodaj plik Dozwolone załączniki: jpg | png | pdf | ai | eps | psd | doc | odt do 10MB

„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez GOLD PIXEL Marzena Wandachowicz Al. Niepodległości 200/95 43-100 Tychy, Polska NIP: PL6342629098, w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.”

*Pola obowiązkowe

Copyright 2020 goldpixel.net Regulamin Serwisu | Polityka prywatności