Włącz kolor Wyłącz kolor

Na temat

Zobacz nasz blog na temat

Znajdziesz tutaj artykuły branżowe, w których wyrażamy nasze zdanie na temat projektowania, reklamy w sieci, programowania, projektowania na potrzeby druku i wiele więcej. W miarę możliwości i dostępnego czasu będziemy dodawać nowe artykuły i rozbudowywać nasz dział ‚Na temat’. Artykuły są krótkie, ale merytoryczne i staramy się nie przynudzać. Być może znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytania albo dowiesz się kilku ciekawostek związanych z naszym profilem działalności. Poza tym będzie również trochę od kuchni bo to jest dział na temat, a wolnej chwili odwiedź podstrony naszych realizacji.

Hej, pamiętaj! Ostatni kto wychodzi gasi światło :).

 

promowanie firmy w sieci
Dlaczego firmowa strona internetowa jest bardzo ważna?

Ponad 60% Polaków korzysta z Internetu a będąc w sieci najczęściej wyszukują informacji na temat produktów i usług. Nie posiadając własnej strony internetowej, tracisz ogromną ilość potencjalnych klientów. Obecnie najszybszym i jednym z tańszych sposobów na promocję swojej Firmy jest zainwestowanie w porządną stronę WWW, własny logotyp,  idealnie pasujące wizytówki. To jest absolutne minimum, dzięki któremu niedużym kosztem możesz dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów. A profesjonalnie przygotowana strona internetowa będzie stanowić Twoją najlepszą wizytówkę!

...
Copywriter w Gold Pixel
Muszę napisać teksty na stronę? Może wynająć copywritera?

Częsty błąd, który popełniają właściciele małych i średnich firm to założenie, że znają się na wszystkim. Mają obawy przed inwestycją w profesjonalnego grafika, który stworzy dla nich spójną identyfikacje wizualną, porządną stronę www. Korzystają z usług amatorów za 1/4 wartości dobrze wykonanej usługi. Tak samo jest z tekstami do strony. Po co płacić wykwalifikowanemu pisarzowi za dobrze skrojone teksty, skoro pisać umie każdy? Przecież każdy, kto ukończył szkołę podstawową potrafi napisać kilka zdań na stronę www. To jest błąd.

...
Mobilna strona www - to jest już standard
Nowoczesna, mobilna strona internetowa. Co to znaczy?

Rozwój technologii i trendy ostatnich lat spowodowały niesamowity bum na osobiste urządzenia elektroniczne, powszechnie zwane smartphone. Te przenośne komputery bezpowrotnie zakończyły erę telefonu, który służy do komunikacji głosowej. Obecnie przez ?telefon? można przeglądać internet, parkować samochód czy sterować np oświetleniem w naszych inteligentnych domach. Mobilna strona internetowa, to taka która dopasowuje się do wszystkich nowoczesnych urządzeń przez które jest przeglądana. Właściwie zaprogramowana strona www potrafi dopasować się do wszystkich urządzeń.

...
Copyright 2023 goldpixel.net Regulamin Serwisu | Polityka prywatności