Włącz kolor Wyłącz kolor

Dlaczego firmowa strona internetowa jest bardzo ważna?

Dlaczego firmowa strona internetowa jest bardzo ważna?

Zobacz dlaczego strona internetowa w firmie jest taka ważna?

Firmowa strona internetowa to klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. Ponad 60% Polaków korzysta z Internetu, a będąc w sieci najczęściej wyszukują informacji na temat produktów i usług. Brak strony WWW to strata milionów potencjalnych klientów. Obecnie najszybszym i jednym z tańszych sposobów na promocję swojej Firmy jest zainwestowanie w porządną stronę internetową, własny logotyp, pasujące wizytówki. To jest absolutne minimum, dzięki któremu niedużym kosztem możesz dotrzeć do największej liczby potencjalnych klientów. A profesjonalnie przygotowana strona internetowa będzie stanowić Twoją najlepszą wizytówkę!

Przez Internet obecnie załatwia się wszystko, nawet sprawy urzędowe. Internet jest  najskuteczniejszą platformą łączącą ze sobą ludzi na całym świecie. Niestety jest jeszcze wiele Polskich firm, które nie dostrzegają tego potencjału. Posiadanie własnej strony WWW, logotypu, wizytówki, jest podstawowym mechanizmem pozyskania klienta, a najważniejsza jest własna strona internetowa.

Można by się opierać na badaniach i ankietach, ale niezaprzeczalnym jest fakt, że Polscy przedsiębiorcy nawet dzisiaj podchodzą z przymrużeniem oka do promowania własnej firmy w sieci. Częściowo można by przyjąć, że jest to wynikiem niedostatecznej wiedzy na temat potencjału Internetu i przestarzałych poglądów na temat promowania własnego przedsiębiorstwa oraz tego, jak korzystne może to być przede wszystkim dla nowych firm walczących o istnienie na rynku.

Większa firma to większa świadomość

Średnie i duże przedsiębiorstwa mają większą świadomość i zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie spójnej identyfikacji wizualnej: logotypu, świetnie zaprojektowanej strony internetowej, doskonałej wizytówki i wielu innych ważnych elementów tej identyfikacji. Wszelkie kampanie reklamowe, zabiegi marketingowe są czymś zupełnie normalnym i powszechnie stosowanym.

Porządna strona firmowa

Wielu nowych przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie firmowej strony internetowej, ale z powodu ograniczonych środków na początku swojej  działalności szukają oszczędności w najgorszych możliwych obszarach. A przecież wystarczy świadomość, że każdą zleconą i porządnie wykonaną usługę przedsiębiorca może wrzucić w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Wykonanie projektu i wdrożenia strony zlecają amatorom za średnio 1/4 wartości. W tej sytuacji warunkiem uzyskania oszczędności jest dokończenie i opublikowanie własnej strony WWW. Często zdarza się jednak, że niewykwalifikowani wykonawcy nie potrafią dokończyć zleconego im zadania lub co gorsze jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Taka strona internetowa jest źle zaprogramowana, ciężko ją pozycjonować, ma problemy z wyświetlaniem w różnych przeglądarkach, a nawet na różnych urządzeniach, a także ciężko ją rozbudować o dodatkowe funkcjonalności. Taką stronę WWW trzeba później optymalizować lub nawet tworzyć od nowa.

Porządna, zaprojektowana od podstaw i szyta na miarę strona internetowa musi kosztować! Profesjonalni developerzy poświęcili wiele lat na zdobywanie doświadczenia, korzystają z drogiego, przeznaczonego dla twórców legalnego oprogramowania, używają wysokiej klasy komputerów. Całość składa się na najwyższą jakość oferowanych usług i co najważniejsze, to daje bezpieczeństwo oraz pewność że firmowa strona internetowa została należycie wykonana.

WWW to nie wszystko

Sytuacja jest podobna, jeżeli chodzi o inne elementy identyfikacji wizualnej typu logotyp, wizytówka, ulotka, teczka ofertowa czy papier firmowy. Co prawda wielu przedsiębiorców zaczyna przekonywać się do kreowania swojego wizerunku w ten sposób, ale dalej można spotkać się z przekonaniem, że są to działania zarezerwowane wyłącznie dla bogatych korporacji, działających na globalną skalę. Nic bardziej mylnego, ponieważ podstawową zasadą prowadzenia własnej działalności handlowej jest fakt, że każdy klient kupuje oczami. Oznacza to, że szybciej zwróci on uwagę na firmę, której logotyp i wizytówka są spójne i wzbudzają zainteresowanie. Pokazuje to również, że ta firma to ludzie którzy wiedzą co robią i dlaczego to robią. Taki wizerunek jest niezbędny w prowadzeniu poważnego, szanującego się przedsiębiorstwa.

Dzisiaj jest trochę lepiej, jest większa świadomość

Nowi przedsiębiorcy, szczególnie młodzi otwierający swoje firmy mają większą świadomość. Dostrzegają te ogromne korzyści płynące z posiadania nowoczesnej, własnej strony internetowej. Widzą jak ważna jest identyfikacja wizualna firmy, wiedzą że porządne logo, własna ciekawa wizytówka, ulotka, teczka, baner to już nie jest domena bogatej korporacji. Obecnie taką reklamę może mieć każdy, a koszt jej wykonania wrzuca w koszty firmy. Korzyści z jej posiadania są w pełni obliczalne i mają zasadniczy wpływ na początkowe stadium rozwoju przedsiębiorstwa.

Obecnie jest coraz więcej dobrych firm reklamowych, agencji interaktywnych, które oferują profesjonalną usługę za rozsądne pieniądze. W Gold Pixel znajdziesz cały wachlarz  pewnych usług, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać coraz to więcej nowych klientów. Skończyły się czasy, kiedy poczta pantoflowa była najlepszym lub nawet jedynym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Dzisiaj są zdecydowanie bardziej skuteczne sposoby o znacznie większym zasięgu!

 

Copyright 2023 goldpixel.net Regulamin Serwisu | Polityka prywatności